گایدلاین های عمومی و تخصصی

صفحه

یکی از امکانات خاص سامانه پدرا گایدلاین های عمومی و تخصصی پزشکی است که بر اساس جدیدترین منابع علمی (شاهد محور) نگارش شده اند و به صورت مرتب بروز رسانی می شوند. گایدلاین های عمومی در واقع آموزش عمومی درمانهای پزشکی و آموزش نحوه مواجهه با بیماریها و شرایط خاص نظیر جراحی های ارتوپدی و نوروسرجری است. 

گایدلاین های تخصصی در واقع شرح پروتکل های درمانی در بیمارها و شرایط خاص نظیر جراحی ها هستند . با کمک این گایدلاین ها متخصصین حوزه های مختلف علوم پزشکی می توانند بدون نیاز به مطالعه کتابهای متعدد و صرف وقت زیاد به جدیدترین پروتکل های درمانی دست یابند .

هدف ما از ایجاد گایدلاین های عمومی رفع نیاز خانواده ها به اطلاعات صحیح ، علمی و قابل اعتماد برای مواجهه با بیماریها و شرایط مختلف است . به عنوان نمونه ؛ در یک خانواده فردی دچار سکته مغزی می شود قاعدتا این شرایط خاص برای تمامی افراد خانواده غیر قابل انتظار است و افراد خانواده را با چالش های جدی مواجه می کند:

  • بیمار را چگونه باید جابجا کنیم؟
  • خطرات و پیامدهای احتمالی چیست؟
  • چه زمانی بیمار می تواند به استقلال فردی برسد؟
  • چه غذاهایی باید به بیمار بدهیم ؟
  • و سوالات بسیار متعدد دیگر

حال تصور کنید به محض مواجهه با این شرایط خاص و مشکل آفرین ضمن مراجعه به سامانه پدرا و دریافت برنامه و گایدلاین خاص بیماری جواب سوالات بی شمار خود را می یابید! از طرف دیگر حضور دائمی متخصصین پدرا برای پاسخگوئی به سوالات متعدد شما برایتان آرامش خاطر به ارمغان می آورد .

کوتاه سخن

فلسه کاری ما خیلی ساده است ؟! ما می خواهیم دغدغه های شما را به نحو مطلوبی کاهش دهیم!

شما چه فکر می کنید؟

لطفا نظر خود را در خصوص این مطلب ثبت نمائید.

@

دیدگاه کاربران

تاکنون برای این مطلب نظری ثبت نشده است